WAGI

Wagi kontrolne

Na profesjonalnym stanowisku sprzedaży nie może zabraknąć nowoczesnych wag. Dzięki współpracy ze światowymi liderami na rynku urządzeń ważących, dostarczamy Klientom zawsze najlepszą technologię i gwarancję wzorowej współpracy z pozostałymi elementami systemu sprzedaży.  W stałej ofercie NOVITUS znajduje się ponad 50 modeli wag elektronicznych, przetestowanych pod kątem integracji z urządzeniami fiskalnymi i oprogramowaniem sprzedażowym oraz magazynowym.

Przykładową wagą kontrolną jest widniejąca na zdjęciu DIBAL PS-50.


Więcej…

Wagi kalkulacyjne

W kategorii Wagi kalkulacyjne znajdziesz produkty dedykowane dla wszystkich, którzy potrzebują niezawodnego urządzenia ważącego do sprzedaży detalicznej lub kontroli dostaw towarów ważonych.

Przykładową wagą kalkulacyjną jest widniejąca na zdjęciu PRIS EP-200S.


Więcej…

Wagi do boksów kasowych

W kategorii Wagi do boksów kasowych znajdziesz produkty dedykowane do dużych placówek handlowych oraz super i hipermarketów. Umożliwiają one kontrolę masy sprzedawanych towarów bezpośrednio na stanowisku kasowym.

Przykładową wagą do boksów kasowych jest widniejąca na zdjęciu DIBAL D-POS.


Więcej…

Wagi etykietujące

Wagi etykietujące to idealne urządzenia dla placówek handlowych średniej i dużej wielkości. Umożliwają zważenie oraz wydruk etykiet z informacją o ważonych towarach.

Przykładową wagą etykietującą jest widniejąca na zdjęciu DIBAL W-025S.


Więcej…

Wagi magazynowe

W kategorii Wagi magazynowe znajdziesz urządzenia doskonale sprawdzające się wszędzie tam, gdzie konieczne jest przeprowadzanie remanentu towarów składowanych luzem oraz prawidłowe rozliczanie magazynu.

 

Przykładową wagą magazynową jest widniejąca na zdjęciu DIBAL PVC-50.


Więcej…