Cena netto: 1690,00 PLN
  wersja WiFi
  Mobilna kasa fiskalna ONLINE z dotykową, kontekstową klawiaturą zapewniającą intuicyjną obsługę.
   
  Komunikacja WiFi odbywa się poprzez posiadaną sieć lokalną lub za pośrednictwem telefonu komórkowego. Do urządzenia można zamontować dodatkowe akcesorium jakim jest moduł Bluetooth/ GPRS. Komunikację umożliwia wtedy karta SIM.
   
  Szczegółowy opis na stronie producenta

   

   

   

  Cena netto: 1590,00 PLN
  wersja podstawowa

  ELZAB Mini ONLINE to propozycja dla poszukujących prostej w obsłudze kasy fiskalnej z możliwością bezpośredniego podłączenia wielu urządzeń zewnętrznych.
  Mała, prosta w obsłudze kasa z wydajnym akumulatorem. Dedykowana zarówno dla małych placówek handlowych, jak i punktów usługowych. Przeznaczona do pracy stacjonarnej oraz w terenie.
  Wyposażona w złącze LAN, posiada możliwość rozszerzenia o opcjonalnie montowany moduł komunikacji bezprzewodowej (Bluetooth/ WiFi lub Bluetooth/ GPRS), który możesz wykorzystać do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas. Moduł to dodatkowe akcesorium, w które doposażysz kasę w dowolnym momencie.

  Szczegółowy opis na stronie producenta

   

   

   

  Cena netto: 1890,00 PLN
  wersja podstawowa

  ELZAB Jota ONLINE wyposażona jest standardowo w złącze LAN, które można wykorzystać do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas. Komunikację z CRK możemy rozszerzyć o połączenia bezprzewodowe, dzięki dodatkowym akcesoriom jakimi są moduły: Bluetooth/ WiFi albo Bluetooth/ GPRS.

  Szczegółowy opis na stronie producenta

   

   

   

  © Your company All rights reserved

  Free Joomla! template by L.THEME | Documentation