Jesteśmy Partnerem CenCert

   

  Podpis Elektroniczny

  XXI wiek to rzeczywistość nowoczesnych technologii. Bez Internetu trudno dzisiaj o realizację wielu codziennych zadań. Jednak niezależnie od narzędzi za pomocą których się komunikujesz, w sprawach formalnych, urzędowych, biznesowych niezbędna jest stuprocentowa pewność i wiarygodność Twojej tożsamości. Tę gwarancję zapewni Ci e-podpis CenCert. Dzięki własnemu podpisowi elektronicznemu będziesz mógł załatwiać wszystkie istotne sprawy szybko, bezpiecznie i wygodnie – przez Internet.
  Podpis elektroniczny to własny, osobisty podpis w cyfrowym świecie. Ma taką samą ważność, jak unikalny, odręczny podpis. Posiada również taką samą moc prawną , tzn. może być wykorzystywany do oficjalnego podpisywania i nadawania mocy prawnej wszelkim dokumentom, które funkcjonują w wersji elektronicznej. Oczywiście, nie jest to wzór Twojego unikalnego podpisu odręcznego, ale działa na podobnej zasadzie. To znaczy, jest jedyny w swoim rodzaju, przypisany tylko Tobie i Twoim danym osobowym (wystawiany jest na osobę fizyczną) i zawsze możliwy do weryfikacji.

  Dla kogo przeznaczony jest podpis elektroniczny?

  Niezastąpiony dla księgowych...

  Chcesz wysyłać deklaracje do ZUS i Urzędu Skarbowego (system e-Deklaracje), drogą elektroniczną? Podpis elektroniczny będzie Ci niezbędny. Zestawy CenCert są kompatybilne z programem Płatnik i spełniają wszelkie wymogi ustawy o podpisie elektronicznym. To zaufane i wygodne rozwiązanie.

  ...i nowoczesnych biznesmenów

  Podpisu elektronicznego możesz używać do podpisywania wszystkich dokumentów firmowych, nadając im moc prawną. Nie możesz spotkać się osobiście z klientem lub kontrahentem? Nie chcesz tracić czasu w urzędach? Sygnuj podpisem elektronicznym CenCert umowy, faktury, deklaracje, wnioski, formularze itp. - i wysyłaj Internetem. Wygodnie i nowocześnie.

  © Your company All rights reserved

  Free Joomla! template by L.THEME | Documentation