Elzab - Shift

Idź do spisu treści

Menu główne:

Elzab

Kasy fiskalne:

ELZAB K10
Pierwsza kasa fiskalna na polskim rynku z panelem dotykowym.
Nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.
Przetestowana w różnych warunkach atmosferycznych, przystosowana do wielu środowisk pracy.
Wyposażona w elektroniczną kopię paragonów - wystarcza na 5 lat codziennej pracy
.

Dostępna w trzech wariantach kolorystycznych: biały/pomarańczowy, popielaty/zielony, czarny/pomarańczowy.

Cena netto:
1 290 zł

ELZAB Delta Max
Kasa fiskalna ELZAB Delta Max 20 479 PLU z interfejsem sieci LAN, z termicznym mechanizmem drukującym, pojemnością: 20 479 PLU + 11 700 dodatkowych kodów kreskowych, z interfejsem terminala płatniczego i LAN.
Dostępne także inne wersje.

Cena netto:
2 590 zł

ELZAB Mini (511 PLU)
ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa fiskalna przystosowana do pracy w terenie, idealna dla usługodawców i placówek handlowych o małym natężeniu ruchu i małej liczbie towarów. Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych.
Umożliwia wprowadzenie na paragonie NIP nabywcy, zgodnie z regulacjami obowiązującymi od 2013 r.
Kasa posiada udogodnienia funkcjonalne przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony.
Ma ergonomiczny kształt. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do wykonania obudowy oraz braku wystających elementów np. klawiszy, urządzenie łatwo utrzymać w czystości.
Wykorzystane rozwiązania, mechanizmy i podzespoły gwarantują wysoką jakość i trwałość urządzenia przy zachowaniu niskiej ceny.


Cena netto:
999 zł

Drukarki fiskalne:

  • z elektroniczną kopią paragonów

ELZAB Mera TE TFT
Nowoczesna, szybka drukarka fiskalna, idealna do punktów handlowych o dużym natężeniu ruchu. Posiada wytrzymały mechanizm drukujący z funkcją prostego zakładania papieru typu easy load. Realizuje zapis kopii paragonu na elektronicznych nośnikach danych.

Dostępna także wersja z dodatkową funkcją drukowania faktur VAT (ELZAB Mera TE FV TFT).

Cena netto:
2 790 zł
(ELZAB Mera TE TFT)
2 890 zł (ELZAB Mera TE FV TFT)

ELZAB Zeta
Mała, kompaktowa drukarka fiskalna z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana do małych i średnich punktów sprzedaży.

Cena netto:
promocja 1 990 zł

  • z papierową kopią paragonów

ELZAB Mera
Czytelny wyświetlacz graficzny, duża pojemność pamięci PLU (200.000 PLU), bardzo szybki wydruk (19 linii/sek.) sprawiają, że małogabarytowa drukarka ELZAB Mera sprawdzi się w każdych warunkach, zarówno w aptece, na stacji paliw, jak i w hipermarkecie.

Cena netto:
promocja
2 390 zł

* Źródło: www.elzab.com.pl

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego